Svet-Stranek.cz
Azyl morčat u Reny - Hotel morčat u Reny

POMÁHÁME ZACHRAŇOVAT ZVÍŘÁTKA:Zvířátka mají jen nás, jsou na nás závislá a od naší péče se odvíjí i délka jejich života.

POMÁHÁME ZACHRAŇOVAT ZVÍŘÁTKA

Naše FB stránky
- MORČÁTKA MILUJEME -
Odkaz :
https://www.facebook.com/groups/180471548739052/

Blue book - 
Click image to download.  Q  

Než si zvířátko pořídíte, zjistěte nejprve co nejvíc informací o jeho chovu.                     

 

Útulek v Dolních Měcholupech

http://www.upozpraha.cz/utulek-mecholupy/ostatni-nabidka

Zvířata jsou zachráněna z bytu paní, která momentálně je ve výkonu trestu ve vězení a nestará se o ně jen hromadí a nemá finanční prostředky na poskytnutí péče, kterou zvířata potřebuji. Chodí je tam známa krmit a čistit ale jinak tam je špína fakt hnus snaží se ty zvířata držet alespoň v nějakým komfortu.

Pokud by chtěl někdo udělat dobrý skutek a ujmout se některého zvířátka, kontaktujte pani na jejím FB v odkaze https://www.facebook.com/barunka.papouskova

Gwen je jeden ze smutnějších případů k adopci - byla nalezena u popelnic i s malou klecí s peletovou podestýlkou, ze které má otlaky. Celý život však nikoho nenapadlo, že přerostlé drápky by se daly ostříhat, proto teď Gwen vypadá  jak vypadá.. I přes zdeformované nožičky morčátko zvládá běhat, je hodná, ale asi si užila svoje a je plašší.. Je zvyklá "schovávat se" do cca 10cm dlouhého husího krku co má místo domečku..  

 

 

 

 

 

 

http://www.grovik.net/stranka-74-Adopce_k_110 


návštěvníků stránky
celkem485 371
tento týden2 388
dnes16